Protech Kaynak

Altınova Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Protech Kaynak hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Protech Kaynak İletişim Bilgileri

Yetkili:
- PROTECH KAYNAK TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİK VE HIRDAVAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Çavuşçiftliği Köyü Köy Sok. 56 Mustafa Bilişik İş Mrk. D:9-10 Altınova / Yalova

Yalova Altınova'da faaliyet gösteren Protech Kaynak; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Protech Kaynak geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Protech Kaynak müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Protech Kaynak, özellikle Altınova ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Protech Kaynak sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Protech Kaynak malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Protech Kaynak ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading