Pazaristan Alışveriş Merkezi 2. Şube

Sivas Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Pazaristan Alışveriş Merkezi 2. Şube hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Pazaristan Alışveriş Merkezi 2. Şube İletişim Bilgileri

Yetkili:
- PAZAR HIRDAVAT KIRTASİYE İNŞAAT TAAHHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Uluanak Mah. Osman Paşa Cad. 25 Sivas Sivas / Sivas

Sivas Sivas'ta faaliyet gösteren Pazaristan Alışveriş Merkezi 2. Şube; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Pazaristan Alışveriş Merkezi 2. Şube geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Pazaristan Alışveriş Merkezi 2. Şube müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Pazaristan Alışveriş Merkezi 2. Şube, özellikle Sivas ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Pazaristan Alışveriş Merkezi 2. Şube sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Pazaristan Alışveriş Merkezi 2. Şube malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Pazaristan Alışveriş Merkezi 2. Şube ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading