Orjinal Civata

Sinop Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Orjinal Civata hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Orjinal Civata İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ORJİNAL CİVATA DEMİR ÇELİK MAKİNA TEÇHİZAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Orduköy Köyü Küçük San. Sit. 2-A Blok Sinop Sinop / Sinop

Sinop Sinop'ta faaliyet gösteren Orjinal Civata; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Orjinal Civata geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Orjinal Civata müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Orjinal Civata, özellikle Sinop ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Orjinal Civata sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Orjinal Civata malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Orjinal Civata ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading