Msa Kauçuk Plastik

Karatay Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Msa Kauçuk Plastik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Msa Kauçuk Plastik İletişim Bilgileri

Yetkili:
- MSA KAUÇUK PLASTİK HIRDAVAT LTD.ŞTİ. (Zeynel Abidin Aça)
Adres:
Fevziçakmak Mah. 10642. Sok. 3 Karatay / Konya

Konya Karatay'da faaliyet gösteren Msa Kauçuk Plastik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Msa Kauçuk Plastik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Msa Kauçuk Plastik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Msa Kauçuk Plastik, özellikle Karatay ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Msa Kauçuk Plastik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Msa Kauçuk Plastik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Msa Kauçuk Plastik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading