Körfez Hazır Sıva

Buca Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Körfez Hazır Sıva hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Körfez Hazır Sıva İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KÖRFEZ HAZIR SIVA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Zafer Mah. Gaffar Okan Sok. 3 Buca / İzmir

İzmir Buca'da faaliyet gösteren Körfez Hazır Sıva; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Körfez Hazır Sıva geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Körfez Hazır Sıva müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Körfez Hazır Sıva, özellikle Buca ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Körfez Hazır Sıva sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Körfez Hazır Sıva malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Körfez Hazır Sıva ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading