Karabıyıklar Yapı Market

Kırıkkale Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Karabıyıklar Yapı Market hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Karabıyıklar Yapı Market İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KARABIYIKLAR ZAHİRECİLİK TİC.SAN.LTD.ŞTİ. (Hasan Hüseyin Karabıyık)
Adres:
Yenidoğan Mah. 599. Sok. 5/A Kırıkkale Kırıkkale / Kırıkkale

Kırıkkale Kırıkkale'de faaliyet gösteren Karabıyıklar Yapı Market; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Karabıyıklar Yapı Market geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Karabıyıklar Yapı Market müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Karabıyıklar Yapı Market, özellikle Kırıkkale ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Karabıyıklar Yapı Market sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Karabıyıklar Yapı Market malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Karabıyıklar Yapı Market ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading