Hamza Kılıçlar

Aşkale Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Hamza Kılıçlar hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Hamza Kılıçlar İletişim Bilgileri

Yetkili:
- HAMZA KILIÇLAR İNŞAAT MALZEMELERİ GIDA TARIM ÜRÜNLERİ CANLI HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT SAN.TİC.LT
Adres:
Meydan Mah. Erzurum Cad. 72 Aşkale / Erzurum

Erzurum Aşkale'de faaliyet gösteren Hamza Kılıçlar; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Hamza Kılıçlar geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Hamza Kılıçlar müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Hamza Kılıçlar, özellikle Aşkale ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Hamza Kılıçlar sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Hamza Kılıçlar malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Hamza Kılıçlar ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading