Haki Uğur

Çiğli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Haki Uğur hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Haki Uğur İletişim Bilgileri

Yetkili:
- HAKİ UĞUR NAKLİYAT İNŞAAT MALZEMELERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ VE ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Ataşehir Mah. 8014. Sok. 10 Çiğli / İzmir

İzmir Çiğli'de faaliyet gösteren Haki Uğur; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Haki Uğur geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Haki Uğur müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Haki Uğur, özellikle Çiğli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Haki Uğur sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Haki Uğur malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Haki Uğur ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading