Güneri Kardeşler

Kemalpaşa Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Güneri Kardeşler hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Güneri Kardeşler İletişim Bilgileri

Yetkili:
- GÜNERİ KARDEŞLER KATI YAKIT GIDA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Tacittin Güneri)
Adres:
Cumhuriyet Mah. İzmir Cad. 25/A Kemalpaşa / İzmir

İzmir Kemalpaşa'da faaliyet gösteren Güneri Kardeşler; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Güneri Kardeşler geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Güneri Kardeşler müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Güneri Kardeşler, özellikle Kemalpaşa ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Güneri Kardeşler sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Güneri Kardeşler malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Güneri Kardeşler ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading