Ecem Yapı Ürünleri İnşaat Malzemeleri Makina Tekstil Konfeksiyon San. Ve Tic.ltd.şti.

Konak Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Ecem Yapı Ürünleri İnşaat Malzemeleri Makina Tekstil Konfeksiyon San. Ve Tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Ecem Yapı Ürünleri İnşaat Malzemeleri Makina Tekstil Konfeksiyon San. Ve Tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Adres:
Halkapınar Mah. 1202/4. Sok. 46 Konak / İzmir

İzmir Konak'ta faaliyet gösteren Ecem Yapı Ürünleri İnşaat Malzemeleri Makina Tekstil Konfeksiyon San. Ve Tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Ecem Yapı Ürünleri İnşaat Malzemeleri Makina Tekstil Konfeksiyon San. Ve Tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Ecem Yapı Ürünleri İnşaat Malzemeleri Makina Tekstil Konfeksiyon San. Ve Tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Ecem Yapı Ürünleri İnşaat Malzemeleri Makina Tekstil Konfeksiyon San. Ve Tic.ltd.şti., özellikle Konak ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Ecem Yapı Ürünleri İnşaat Malzemeleri Makina Tekstil Konfeksiyon San. Ve Tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ecem Yapı Ürünleri İnşaat Malzemeleri Makina Tekstil Konfeksiyon San. Ve Tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Ecem Yapı Ürünleri İnşaat Malzemeleri Makina Tekstil Konfeksiyon San. Ve Tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading