Demka İnşaat Hırdavat

Meram Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Demka İnşaat Hırdavat hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Demka İnşaat Hırdavat İletişim Bilgileri

Yetkili:
- DEMKA EMLAK İNŞAAT HIRDAVAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Bahatdin Demirci)
Adres:
Yaylapınar Süleymaniye Mah. Karaman Cad. 494 Meram / Konya

Konya Meram'da faaliyet gösteren Demka İnşaat Hırdavat; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Demka İnşaat Hırdavat geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Demka İnşaat Hırdavat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Demka İnşaat Hırdavat, özellikle Meram ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Demka İnşaat Hırdavat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Demka İnşaat Hırdavat malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Demka İnşaat Hırdavat ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading