Demir İnşaat Hayvancılık

Göle Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Demir İnşaat Hayvancılık hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Demir İnşaat Hayvancılık İletişim Bilgileri

Yetkili:
- DEMİR HAYVANCILIK TARIM ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT DIŞ TİC.SAN.A.Ş.
Adres:
Salim Bey Mah. Ardahan Cad. 10 Göle / Ardahan

Ardahan Göle'de faaliyet gösteren Demir İnşaat Hayvancılık; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Demir İnşaat Hayvancılık geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Demir İnşaat Hayvancılık müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Demir İnşaat Hayvancılık, özellikle Göle ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Demir İnşaat Hayvancılık sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Demir İnşaat Hayvancılık malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Demir İnşaat Hayvancılık ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading