Deko Birlik

Adapazarı Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Deko Birlik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Deko Birlik İletişim Bilgileri

Yetkili:
- DEKO BİRLİK BOYA İNŞAAT NAKLİYAT TEKSTİL REKLAM OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Yenigün Mah. Sakarya Cad. 87/A Adapazarı / Sakarya

Sakarya Adapazarı'da faaliyet gösteren Deko Birlik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Deko Birlik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Deko Birlik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Deko Birlik, özellikle Adapazarı ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Deko Birlik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Deko Birlik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Deko Birlik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading