Bozdağ Endüstriyel Ürünler San.tic.ltd.şti.

Bornova Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Bozdağ Endüstriyel Ürünler San.tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Bozdağ Endüstriyel Ürünler San.tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Adres:
7407/1 Sok. 6 Bornova / İzmir

İzmir Bornova'da faaliyet gösteren Bozdağ Endüstriyel Ürünler San.tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Bozdağ Endüstriyel Ürünler San.tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Bozdağ Endüstriyel Ürünler San.tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Bozdağ Endüstriyel Ürünler San.tic.ltd.şti., özellikle Bornova ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Bozdağ Endüstriyel Ürünler San.tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Bozdağ Endüstriyel Ürünler San.tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Bozdağ Endüstriyel Ürünler San.tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading