Baratalılar Nalbur

Çeşme Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Baratalılar Nalbur hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Baratalılar Nalbur İletişim Bilgileri

Yetkili:
- BARATALILAR İNŞAAT TAAHHÜT GAYRİMENKUL SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
16 Eylül Mah. 3011 Sok. 3/1 Karaarslan Sit. Çeşme / İzmir

İzmir Çeşme'de faaliyet gösteren Baratalılar Nalbur; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Baratalılar Nalbur geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Baratalılar Nalbur müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Baratalılar Nalbur, özellikle Çeşme ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Baratalılar Nalbur sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Baratalılar Nalbur malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Baratalılar Nalbur ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading