Arc Tezdoğan

Hendek Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Arc Tezdoğan hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Arc Tezdoğan İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ARC TEZDOĞAN İNŞAAT YAPI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Çamlıca-Yeşiller Mah. Ankara Asfaltı Cad. 2 Hendek / Sakarya

Sakarya Hendek'te faaliyet gösteren Arc Tezdoğan; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Arc Tezdoğan geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Arc Tezdoğan müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Arc Tezdoğan, özellikle Hendek ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Arc Tezdoğan sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Arc Tezdoğan malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Arc Tezdoğan ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading