Alkan Toplu Tüketim

Nazilli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Alkan Toplu Tüketim hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Alkan Toplu Tüketim İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ALKAN TOPLU TÜKETİM MADDELERİ İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Yakup Alkan)
Adres:
Turan Mah. 129 Sok. 39 Nazilli / Aydın

Aydın Nazilli'de faaliyet gösteren Alkan Toplu Tüketim; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Alkan Toplu Tüketim geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Alkan Toplu Tüketim müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Alkan Toplu Tüketim, özellikle Nazilli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Alkan Toplu Tüketim sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Alkan Toplu Tüketim malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Alkan Toplu Tüketim ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading