Akdem İnşaat Malzemeleri Ticaret

Bayraklı Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Akdem İnşaat Malzemeleri Ticaret hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Akdem İnşaat Malzemeleri Ticaret İletişim Bilgileri

Adres:
Fuat Edip Baksi Mah. 1639 Sok. 61/B Bayraklı / İzmir

İzmir Bayraklı'da faaliyet gösteren Akdem İnşaat Malzemeleri Ticaret; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Akdem İnşaat Malzemeleri Ticaret geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Akdem İnşaat Malzemeleri Ticaret müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Akdem İnşaat Malzemeleri Ticaret, özellikle Bayraklı ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Akdem İnşaat Malzemeleri Ticaret sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Akdem İnşaat Malzemeleri Ticaret malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Akdem İnşaat Malzemeleri Ticaret ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading