Akçakaya Mühendislik

Nazilli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Akçakaya Mühendislik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Akçakaya Mühendislik İletişim Bilgileri

Yetkili:
- EFEKAN YAPI BOYA TİC.LTD.ŞTİ. (Abdullah Akçakaya)
Adres:
Cumhuriyet Mah. 187 Sok. 44/A Nazilli / Aydın

Aydın Nazilli'de faaliyet gösteren Akçakaya Mühendislik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Akçakaya Mühendislik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Akçakaya Mühendislik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Akçakaya Mühendislik, özellikle Nazilli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Akçakaya Mühendislik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Akçakaya Mühendislik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Akçakaya Mühendislik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading