Abbasoğulları

Yeşilhisar Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Abbasoğulları hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Abbasoğulları İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ABBASOĞULLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Mahmut Abbasoğlu)
Adres:
Camikebir Mah. Cumhuriyet Meydanı 9 Yeşilhisar / Kayseri

Kayseri Yeşilhisar'da faaliyet gösteren Abbasoğulları; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Abbasoğulları geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Abbasoğulları müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Abbasoğulları, özellikle Yeşilhisar ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Abbasoğulları sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Abbasoğulları malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Abbasoğulları ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading