Oto Yıldırım

Adapazarı Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Oto Yıldırım hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Oto Yıldırım İletişim Bilgileri

Yetkili:
- OTO YILDIRIMLAR LEVENT ENGİN YILDIRIM ORTAKLIĞI (Vedat Yıldırım)
Adres:
Tuzla Mah. 1274. Sok. 2-4 Zirai Aletler San. Sit. Adapazarı / Sakarya

Sakarya Adapazarı'da faaliyet gösteren Oto Yıldırım; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Oto Yıldırım geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Oto Yıldırım müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Oto Yıldırım, özellikle Adapazarı ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Oto Yıldırım sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Oto Yıldırım malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Oto Yıldırım ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading