İzel Toptan Gıda Hırdavat Ve Züccaciye

Kocasinan Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren İzel Toptan Gıda Hırdavat Ve Züccaciye hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

İzel Toptan Gıda Hırdavat Ve Züccaciye İletişim Bilgileri

Yetkili:
- İZEL PLASTİK HAYVANCILIK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Alsancak Mah. 8. Sok. 21 Kocasinan / Kayseri

Kayseri Kocasinan'da faaliyet gösteren İzel Toptan Gıda Hırdavat Ve Züccaciye; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan İzel Toptan Gıda Hırdavat Ve Züccaciye geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren İzel Toptan Gıda Hırdavat Ve Züccaciye müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan İzel Toptan Gıda Hırdavat Ve Züccaciye, özellikle Kocasinan ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan İzel Toptan Gıda Hırdavat Ve Züccaciye sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. İzel Toptan Gıda Hırdavat Ve Züccaciye malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda İzel Toptan Gıda Hırdavat Ve Züccaciye ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading